[RSE]FlaviusXeNoN !

Go down

[RSE]FlaviusXeNoN !

Post by gLi. on Tue Jun 18 2013, 05:35

Ei bine,poate unii dintre voi va intrebati dece nu am mai intrat pe server,dece nu am mai facut vreun update la server,pai haide sa va explic,eu sincer am luat hotararea sa ma las de acest proiect cu serverul,si o sa imi aduc aminte de voi cand ma-ti consolat deoarece nu imi mergea ceea ce mi-am propus,vreun script sau un FS,acest Forum,a fost facut dupa Forumul original Romania Stunt Empire,un Forum extraordinar conceput de SunShine,cu ideea ca vreau sa deschid un super Server,ei bine,eu nu mi-am incheiat cariera in scripting,dupa 6 luni e cam greu sa te la-si de ceea ce iti place,in fine,am mai ajutat unele servere cu scripting,un server extraordinar cum ar fi Romania Stunt Universe,ei bine imi placea foarte mult sa ii ajut.Motivul pentru care a fost facut acest Server/Forum a fost cu ideea de a avea RSE-ul,stiind scripting am vrut mereu sa ii ajut,dar se pare cu nu si-au dat seama de mine,ei bine asa cum vedeti acesta este RSE-ul de astazi.Acest server nu se va inchide,doar ca nu va mai fi un scripter,dupa ce m-am certat cu FlaviusBoy,l-am banat,ei bine,a ramas BOSSALEX,si,sunt sigur,ca dupa plecarea mea,FlaviusBoy va revenii,asa ca,cu parere de rau va spun Pa! Acest server daca va ramane fara scripter nu cred ca va mai fii mult timp,asa ca cautati voi un scripter,ajuta-ti acest server,poate va voi mai ajuta eu,dar nu uitati v-am spus ca pregatesc Romania Super Evolution V5,si e pe jumatate terminat,este un GM luat de la 0,nu cred ca va voi pregati voua acest GM,dar va las cel actual,sper sa va descurcati,V5-ul va fi preluat de un alt server care a platit pentru el.
Poate daca ma primesc inapoi pe Romania Stunt Empire voi fi scripter acolo,si daca vor vrea pregatesc v5-ul pentru ei.
See You..!
gLi.
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 2013-04-10
Localizare : Sighisoara
Logo : ?????????????
Pisces Varsta : 19

View user profile http://rsesamp.forumz.ro

Back to top Go down

Re: [RSE]FlaviusXeNoN !

Post by VladBoss on Thu Jun 20 2013, 06:38

Sincer imi pare rau de plecarea ta,stai,nu pleca,gandestete bine la ce faci,adica tu ai dat viata la acest server,si,nu ar fi normal sa il la-si la altii,gandindu-te ca esti dator,tu esti scripter la acest server,nu meriti sa iti fie lua-te accesele,si sincer cu BOSSALEX si FlaviusBoy,care nu pot rezolva nici un bug...nu va merge serverul departe,asa ca,gandeste-te bine ce faci.Esti un owner bun,si tu ai avut grija de server,pe cand altii....
   Sper sa iei o decizie buna,cu parere de rau la plecarea ta,iti spun,stai aicea cu noi,tu esti scripterul nostru.

VladBoss

Localizare : sigisoara
Logo : Player on server
Cancer Varsta : 18

View user profile

Back to top Go down

Post by gLi. on Tue Jul 16 2013, 09:38

Lock this, am revenit sa refac proiectul cu serverul, nu merita sa dau cu piciorul la tot.
gLi.
Administrator
Administrator

Localizare : Sighisoara
Logo : ?????????????
Pisces Varsta : 19

View user profile http://rsesamp.forumz.ro

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content